Müşteri Hizmetleri0(312) 285 4040

Arkhe Kozmetik Tic. Ltd. Şti.  ‘Hayatınızda Yeni Bir Çağ’ açmak için Mayıs 2014’te kurulmuştur. Exclusive Franchisor yetkisiyle Holika Holika ve Enprani markalarının Türkiye ve bölgedeki tek distribütörüdür.

Distribitörü olduğumuz Enprani Güney Kore’de yaklaşık 25 yıldır üretim yapan ve dünyada bilinen tüm kozmetik markalarının ana tedarikçilerinden bir tanesidir.

Holika Holika ise Güney Kore menşeili Samsung & CJ Group tarafından Enprani bünyesinde 2010 yılında kurulan kozmetik mağazalar zinciridir. Holika Holika mağazalar zincirinin "Kelebek" ve "Cadı" olmak üzere iki ayrı konsepti bulunmaktadır. Holika Holika İngilizce "-holic" kelimesinden türetilmiştir. Bağımlılık anlamına gelmektedir.

Holika Holika doğadaki en iyi malzemeleri kullanarak hazırlanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla genç, tarz sahibi, bilinçli hem kadın hem erkek tüketicilere benzersiz, göz alıcı paketlerde sunmaktadır.

Holika Holika sadece Güney Kore’deki seksen ve Amerika, Kanada, Japonya, Rusya, Hong Kong, Estonya, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti gibi toplam 37 ülkedeki, yüzün üstündeki mağazasının yanısıra Watsons ve ABD'de 9.000 şubesi bulunan CVS/pharmacy gibi zincir mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Holika Holika mağazasının standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm bayilik şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

TEMEL FRANCHISING ŞARTLARI

- HOLİKA HOLİKA mağazası, ilgili şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde ve/veya moda markalarının bulunduğu ana caddede kurulmalıdır.
- HOLİKA HOLİKA mağazasının konsepti franchise veren tarafından belirlenir ve proje çizim bedeli franchise alan tarafından karşılanır.
- Franchise alan, bedeli kendisine ait olmak kaydıyla mimari konsepti birebir uygulamakla yükümlüdür.
- Tanıtım ve pazarlama harcamaları için franchise alanın ayıracağı bütçe franchise alanın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.
- Tek marka (monobrand) politikası esastır.

Aşağıdaki formu doldurarak franchising başvurusunda bulunabilirsiniz.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

* Şirketinizin Vergi Levhası, bir adet dış cepheden, iki adet iç cepheden resmini (*.jpg formatında) toplam dosya büyüklüğü 1MB'ı geçmeyecek şekilde yüklemeniz gerekmektedir.
 
#
Tamam