Müşteri Hizmetleri0(312) 285 4040

Newaera Kozmetik Tic. Ltd. Şti.  ‘Hayatınızda Yeni Bir Çağ’ açmak için Mayıs 2014’te kurulmuştur. Exclusive Franchisor yetkisiyle Holika Holika ve Enprani markalarının Türkiye ve bölgedeki tek distribütörüdür. 

Distribitörü olduğumuz Enprani Güney Kore’de yaklaşık 25 yıldır üretim yapan ve dünyada bilinen tüm kozmetik markalarının ana tedarikçilerinden bir tanesidir.

Holika Holika ise Güney Kore menşeili Samsung & CJ Group tarafından Enprani bünyesinde 2010 yılında kurulan kozmetik mağazalar zinciridir. Holika Holika mağazalar zincirinin "Kelebek" ve "Cadı" olmak üzere iki ayrı konsepti bulunmaktadır. Holika Holika İngilizce "-holic" kelimesinden türetilmiştir. Bağımlılık anlamına gelmektedir.


Holika Holika doğadaki en iyi malzemeleri kullanarak hazırlanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla genç, tarz sahibi, bilinçli hem kadın hem erkek tüketicilere benzersiz, göz alıcı paketlerde sunmaktadır.

Holika Holika sadece Güney Kore’deki seksen ve Amerika, Kanada, Japonya, Rusya, Hong Kong, Estonya, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti  gibi toplam 37 ülkedeki yüzün üstündeki mağazasının yanısıra  ABD'de 9.000 şubesi bulunan CVS/pharmacy gibi zincir mağazalarda satışa sunulmaktadır.

 
#
Tamam